Feestelijke dineravond op 16 december 2022

Op 16 december 2022 was er een feestelijke dineravond in het teken van 85 jaar Keldonkse vrouwenvereniging
en de overgang van Vrouwen van Nu naar Feniks Vrouwenvereniging Keldonk.

Op de kop af is het 85 jaar geleden dat de eerste Keldonkse vrouwenvereniging is opgericht (17-12-1937). Om dit heuglijke feit te herdenken, hebben we onze leden van Vrouwen van Nu Keldonk uitgenodigd voor een feestelijk diner tijdens de feestavond op 16 december 2022. Onze voorzitter Myra opende de avond met een mooi welkomstwoord. Klik hier voor het welkomstwoord.

De avond is zeer gezellig verlopen met een terugblik op ons rijke verleden d.m.v. een fotopresentatie en met medewerking van gasten zoals het koor Bel Canto en onze Kerstman Hans Rijkers, waarvoor onze dank. Per 31 december wordt onze vereniging Vrouwen van Nu Keldonk ontbonden en per 1-1-2023 gaan we zelfstandig verder als Feniks Vrouwenvereniging Keldonk.

Onze voorzitter Myra van Zutphen heeft een, door haar zelf geschreven gedicht voorgelezen tijdens de feestavond.
Klik hier voor het gedicht.

Een stukje van het optreden van Belcanto kunt u hier bekijken